Archives 2023

Czerwcówka

Szanowni Mieszkańcy,

Uprzejmie Państwa informujemy, że w piątek 09.06.2023 roku, pracujemy w okrojonym składzie ale jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Retra sp. z o.o.

BLOGosfera

18 maja 2023 r. na zaproszenie Banku Pocztowego, wzięliśmy udział w konferencji: „Spotkania Spółdzielczości Mieszkaniowej i Zarządców Nieruchomości”
Dziękujemy serdecznie za to wyróżnienie, nauczyliśmy się wielu bardzo interesujących rzeczy i spędziliśmy czas w gronie specjalistów. Największe wrażenie zrobił na nas wykład p. Ewy Ciołczyk, ze Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie. Po trudnym okresie zebrań sprawozdawczych, był jak plasterek na rany. Hasło: My wspaniali zarządcy zostanie z nami na zawsze 🙂
Zespół Retra sp. z o.o.

23 maja 2023 r. wzięliśmy udział w Regionalnych Spotkaniach Zarządców Nieruchomości. Spotkanie przygotowane merytorycznie, powtórka wiedzy, którą już posiadamy ale dobrze było to sobie wszystko przypomnieć. Trochę nowinek i w zakresie przepisów prawa i usług, które wspomagają pracę zarządców i administratorów. Miło było zobaczyć tylu zarządców na żywo. Po okresie pandemii dyskusjom nie było końca.

Zespół Retra sp. z o.o.

MAJÓWKA:)

Szanowni Mieszkańcy informujemy, że w dniach 2, 4 i 5 maja nasze biuro jest otwarte w zwyczajowych godzinach ale działamy w okrojonym składzie. Życzymy Państwu udanej Majówki:)

Pozdrawiamy,

Zespół Retra sp. z o.o.